Atsauksmes

LASI, KO MŪSU VIESI PAR MUMS SAKA


„Pasaules visskaistākā malā – pašā Kurzemes galā, starp Dižjūru un Mazjūru, viļņu krustpunktā, mēs atradām pērli. Šeit – starp kāpām, priedēm un ziediem, tā dzīvo pati savu dzīvi. Šeit katrs var atrast sevi un justies kā mājās.“

Ina un Inese (Latvija)
Izmantoja brīvdienu māju Muini ŪšiPasaka!
Patika viss! Skaista māja, brīnišķīga daba, viss divu soļu attālumā – jūra, pludmale. Aizbēgt no pilsētas vienmuļības nozīmē atbraukt šei!

Daria, Latvia
Izmantoja brīvdienu māju Piedāgi Ūši 2021, oktobrī.Burvīga un klusa vieta ar lielisku skatu uz jūru! Liela, skaista, sakopta māja ar ērtu plānojumu un visu nepieciešamo atpūtai un mierīguma baudīšanai. Laipna un viesmīlīga saimniece. Labiekārtota un ērta virtuve. Sakopta teritorija ar ērtu piekļuvi pludmalei.

Art Karry, Latvia
Izmantoja brīvdienu māju Piedāgi Ūši 2021, decembrī.Moderna, pilnībā aprīkota māja ar brīnišķīgu skatu uz mežu, gluži blakus pludmalei. Īpašs virtuves aprīkojums.

Christin Jander, Vācija
Izmantoja brīvdienu māju Piedāgi Ūši 2021, augustā.Izcila vieta, viesmīlīga  sagaidīšana. Saimniece pagatavoja tradicionālo ēdienu  – sklandraušus. Mājā ir visas nepieciešamās pamatlietas, kas jums vajadzīgas – 2 atsevišķas istabas, virtuve ar ledusskapi. Vienkārši un ērti.

Aiva, Latvija
Izmantoja brīvdienu māju Muini Ūši 2021, augustā.Brokastis ļoti garšīgas. Saimniece ļoti laipna. Atrašanās vieta – nevar gribēt labāk.

Ilga, Latvija
Izmantoja brīvdienu māju Muini Ūši 2021, jūlijā.

Aplūko mūsu viesu grāmatas atsauksmes

ATSŪTI SAVU ATSAUKSMI

E-PASTS

info@coastalfeelings.com