BUJ – Kempings

KEMPINGS

Cik maksā nakšņošana telšu laukumā?

Maksu par nakšņošanu telšu laukumā sastāda telts vietas maksa, personas uzturēšanās maksa un transportlīdzekļa novietošanas maksa (ja attiecināms). Par katru pozīciju sīkāk skatīt mūsu cenrādī.

Ko es varēšu izmantot?

Kempinga maksā ir iekļauts: auksts ūdens no krāna, vasaras duša (ūdens silst no saules un gaisa), sausā tualete, ugunskura vietas izmatošana (malka iegādājama par atsevišķu samaksu), uzturēšanās laikā radušos atkritumu utilizēšana, īslaicīgs elektrības pieslēgums (piemēram, tējkannai, telefona lādēšanai, matrača piepūšanai un tml.), kas atrodas koplietošanas zonā, iespēja izmantot stacionārus koplietošanas galdus un stacionāru grilu.  

Vai kempingā ir pieejams grils?

Jā, ir pieejams koplietošanas grils. Tas nav pārvietojams, bet gan stacionārs, un jūs to varat lietot tikai koplietošanas zonā.

Vai es drīkstu lietot savu līdzpaņemto grilu?

Jūs drīkstat lietot savu līdzpaņemto grilu ar vienu nosacījumu – NEBOJĀT ZĀLI! Tas nozīmē, ka jūsu grilam ir jābūt aprīkotam ar pietiekami augstām kājām, lai karstums, kas rodas grilā, neietekmētu zemsedzi.

Vai kempingā nebūs trokšņaini?

Mūsu kempinga lietošanas noteikumi paredz, ka uzturoties kempingā, lietot mūzikas atskaņotājus, tai skaitā,  radio, DVD atskaņotājus un radio automašīnās, nav atļauts. Klausīsimies dabā! Noteikumu ievērošanai līdzi seko kempinga personāls.

Kā es varu kempingā pagatavot maltīti?

Jums ir vairākas iespējas: 1) izmantojot dzīvu uguni mūsu piedāvātajās ugunskura vietās (malka pieejama par samaksu), 2) izmantojot elektrības pieslēgumu un jūsu līdzpaņemto aprīkojumu, 3) izmantojot koplietošanas vai savu līdzpaņemto grilu.

Vai kempingā var nopirkt pārtikas produktus?

Kempinga bodītē pieejamas uzkodas un našķi, siltie un atspirdzinošie dzērieni, alus, vietējais gardums – sklandrausis, atkarībā no pieprasījuma – dienas zupa. Jautā personālam! Lai pagatavotu savu iecerēto maltīti, produktus iespējams iegādāties Kolkas ciema veikalos.

Cik tālu ir tuvākais  pārtikas veikals?

Kolkas ciemā ir 2 pārtikas veikali. Mini Citro atrodas 900 m attālumā no mūsu kempinga, Citro – 1,6 km attālumā. Lielāka produktu izvēle pieejama Citro veikalā.

Vai kempingā ir pieejams elektrības pieslēgums?

Jā, kempingā ir pieejams elektrības pieslēgums. Jūs to varat izmantot kā pastāvīgu vai īslaicīgu. Īslaicīgs pieslēgums ir iekļauts vietas maksā, pastāvīgs par papildus maksu 2,50 EUR/dienn.

Vai kempingā ir pieejams bezvadu internets?

Jā, kempingā ir pieejams bezvadu internets. Tas nepārklāj visu kempinga laukumu, bet pieejams noteiktās zonās.

Vai pie jums var iznomāt telti?

Jā, pastāv tāda iespēja, taču telšu skaits nomā ir ierobežots, tāpēc, ja vēlaties no mums nomāt telti, tad vēlams to iepriekš aizrunāt.

Vai kempingā atļauts kurināt uguni?

Jā, tas ir atļauts, bet tikai šim nolūkam īpaši ierīkotās vietās. Telšu laukumā tādas ir dažas, tāpēc, iespējams, nāksies to dalīt ar citiem.

Vai pie jums ir pieejama malka ugunskuram?

Jā, mēs pārdodam malku ugunskuram. Grozs maksā 3 EUR. Jūs varat izmantot arī savu līdzatvesto malku, taču no tuvējā meža zarus nest nav atļauts.

Līdz cikiem izbraukšanas dienā man kempings ir jāatstāj?

Kempings izbraukšanas dienā jums ir jāatstāj līdz 15.00.