Noteikumi – brīvdienu mājas

brīvdienu mājas

rezervēšanas un apmaksas noteikumi

Rezervāciju iespējams izdarīt telefoniski, pa e-pastu, izmantojot sociālo tīklu saziņas kanālus vai personīgi griežoties pie Ūši saimniekiem. Pēc vienošanās par Ūši pakalpojumu izmantošanu (laiku, personu skaitu u.c.), klients no saimniekiem saņem elektronisku rēķinu.

Veicot rezervāciju, klientam jānorāda personu skaits, kas izmantos brīvdienu māju, tai skaitā bērni jebkurā vecumā.

Rezervācija stājas spēkā tikai pēc depozīta iemaksas, kas sastāda 30% no kopējās rēķina summas, ja rezervācija izdarīta agrāk kā mēnesi pirms brīvdienu sākuma datuma, vai 70 %, ja rezervācija veikta mazāk kā mēnesi pirms brīvdienu sākuma datuma. Maksājumi tiek veikti ar bankas pārskaitījumu.

Gala maksājumu 30 % klients var veikt uz vietas ierašanās dienā, maksājot ar pārskaitījumu, skaidrā naudā vai ar bankas karti.

Klients sedz visas ar bankas pakalpojumiem saistītās izmaksas.

atcelšanas noteikumi

Rezervācijas atcelšana jāizdara rakstot uz e-pastu info@kolka.info . Papildus drošībai ieteicams par pasūtījuma atcelšanu informēt saimniekus arī telefoniski.

Spēkā būs sekojoši atcelšanas noteikumi

Atcelšanas datums Soda nauda
Vairāk kā 30 dienas pirms brīvdienu sākuma datuma30 % no kopējās summas
No 30 – 7 dienām pirms brīvdienu sākuma datuma70 % no kopējās summas vai, ja iespējams piesaistīt klientu – 30 %

Saskaņā ar pasūtījuma atcelšanas noteikumiem, Ūši saimnieki atgriež naudu klientam ne vēlāk kā 7 dienu laikā pēc rezervācijas atcelšanas ar bankas pārskaitījumu uz klienta bankas kontu, no kurienes pārskaitījums tika saņemts. Gadījumos, ja klients vēlas mainīt rezervācijas laiku uz citu, noteikumi par rezervācijas maiņu tiek atrunāti individuāli.

Gadījumos, ja klients vēlas mainīt rezervācijas laiku uz citu, noteikumi par rezervācijas maiņu tiek atrunāti individuāli.

IZMANTOŠANAS NOTEIKUMI

Šeit sniedzam galvenos brīvdienu māju izmantošanas noteikumus. Ar detalizētiem izmantošanas noteikumiem viesus iepazīstinām uz vietas.

Ierašanās no plkst. 16.00

Izrakstīšanās līdz plkst. 12.00

Brīvdienu mājā Piedāgi Ūši mājdzīvniekus neizmitinām, turpretī, izmantojot brīvdienu māju Muini Ūši , ir atļauts ņemt līdzi mājdzīvniekus. Par mājdzīvnieku uzturēšanos piemērojama papildus maksa saskaņā ar cenrādi, kuru vari aplūkot šeit

Mūziku atskaņot drīkst tikai mājas iekšpusē. Dabā ir tik daudz skaņu. Ieklausies!

Smēķēt atļauts tikai ārtelpā un tam īpaši paredzētās vietās.

Malkas apsildes ierīces izmantot drīkst tikai ar saimnieku atļauju!

Brīvdienu māju izmantot drīkst personu skaits, kas norādīts rezervācijas pieteikumā. Ja vēlaties ielūgt pie sevis draugus, informējiet par to saimniekus. Uzturēšanās brīvdienu mājā un teritorijā ir maksas pakalpojums.